Philips Avent chůvička digitální SCD 501

Kód: SCD501
1 789 Kč –19 %
Philips Avent chůvička digitální SCD 501
1 789 Kč –19 % 1 450 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Nejspolehlivější spojení s vaším dítětem. Jistota a pohoda pro Vás a Vaše dítě.
  • Nová elektrická chůva DECT SCD501/00 zaručuje maximální pocit bezpečí.
  • Poskytuje nejdůležitější funkce elektronických chův. Nejspolehlivější spojení s čistým zvukem a příjemným nočním světlem pro Vás a Vaše a dítě.
  • Dosah venku až 330 metrů. Dosah uvnitř až 50 metrů.Provozní rozsah elektronické chůvy se liší v závislosti okolí a rušivých faktorech. Uklidňující noční světlo.Rodičovská jednotka se napájí ze sítě nebo bateriemi.
  • Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě. Pokud chcete být mimořádně pohyblivý, můžete vložit baterie a používat jednotku bez kabelu. Lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA. Vždy víte, že jste ve spojení.Rodičovská jednotka elektronické chůvy Philips AVENT vás upozorní, že je baterie vybitá, nebo že jste se dostali mimo dosah.Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí.
  • Technologie DECT zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, která vysílají signál, např. jinými zařízeními pro sledování dětí a bezdrátovými nebo mobilními telefony. Šifrování dat zajišťuje bezpečné a soukromé připojení, takže si můžete být jisti, že své dítě posloucháte pouze Vy.5 kontrolek LED ke zvuku signáluKontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztlumena.I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě.
  • Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžete své dítě poslouchat kdykoli.Volitelná delší doba provozu.Doba provozu při plně nabitých bateriích je až 24 hodin, v závislosti na typu použitých baterií a na tom, jak často a jak dlouho používáte rodičovskou jednotku na baterie.
  • Automatický úsporný režim Smart ECOJedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie.
  • Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je třeba k dokonalému spojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Baby monitory, dětské chůvičky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: